/home/platne/serwer25975/public_html/res/x5engine.php on line 608
" />

"Proszę o poprawną i skuteczną naprawę" – dotyczy analizatora spalin Grundig LS5000.

Przejdź do treści

"Proszę o poprawną i skuteczną naprawę" – dotyczy analizatora spalin Grundig LS5000.

PLINTA-SERWIS Przedsiębiorstwo Elektroniczne
Opublikowane według Jarosław Plinta w Analizatory spalin · 1 Listopad 2020
Tags: GrundigLS5000nieszczelnośćnaprawa
   Zlecenie klienta, cytat: „Proszę o poprawną i skuteczną naprawę. Występuje negatywny wynik nieszczelności.” (pisownia oryginalna). Dalej nr telefonu, pieczątka firmowa i imienna. Kilka dni wcześniej telefon od klienta typu: działał, a teraz nie chce przejść próby szczelności. Rady i porady na odległość nic nie dały. Zapadła decyzja o wysyłce.

    Przyczynę negatywnego testu widać na zdjęciach i filmie. Do zlecenia były dołączone kopie dokumentów. Dwie poprzednie faktury z obsługi okresowej, niestety, innego analizatora, świadectwa ostatniej legalizacji i karta urządzenia (wyposażenie SKP). Wszystko oprócz zlecenia niepotrzebne. Zrobiłem, wystawiłem fakturę, odesłałem. Wszystko szybko i sprawnie, „bo SKP”.
    Na zleceniu zrobiłem odręcznie dopisek dla klienta:
„Moje naprawy są zawsze poprawne i skuteczne!
Niestety! Nic nie jest wieczne. Samochód raz zatankowany w pewnym momencie się zatrzyma. Czyżby był niepoprawnie i nieskutecznie napełniony paliwem? A klocki hamulcowe? Raz „skutecznie” wymienione starczą do końca życia auta?
W przyszłości proszę o poprawne i skuteczne pakowanie urządzenia – tym razem nic się nie stało, ale skrzynia została dostarczona z oderwaną pokrywą, analizator mógł wypaść, każdy mógł zajrzeć do środka, wyjąć cokolwiek!
A po co Państwo załączacie kopie poprzednich faktur, i to jeszcze z innego analizatora? Czy jest to sugestia, że zgłaszacie jakąś reklamację? Że przegląd został źle (niepoprawnie i nieskutecznie) wykonany? Co ma piernik do wiatraka?
Odsyłam analizator po skutecznej naprawie sekcji wodnej pompy – po testach urządzenie sprawne technicznie.
Z poważaniem”

Pompa LS5000 Pompa LS5000Pompa LS5000 Pompa LS5000 Pompa LS5000 + filtrFiltr sekcja wodna

">

0
recenzje
-----------------------------------------
Copyright © PLINTA-SERWIS 2024
Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved.
Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.
Wróć do spisu treści