/home/platne/serwer25975/public_html/res/x5engine.php on line 608
" />

Zmieniamy siedzibę!

Przejdź do treści

Zmieniamy siedzibę!

PLINTA-SERWIS Przedsiębiorstwo Elektroniczne
Opublikowane według Jarosław Plinta w Aktualności · 28 Listopad 2021
Tags: Nowyadressiedzibabiuro
Od kilkunastu lat siedziba firmy PLINTA SERWIS mieściła się w budynku Śląskiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Rudzie Śląskiej przy ulicy Szyb Walenty 32. Niestety, we wrześniu wszyscy najemcy dostali wypowiedzenia umowy najmu. Budynek przy Szybie Walenty jest własnością miasta Ruda Śląska, którego Rada ma inne plany związane z przeznaczeniem i docelowym wykorzystaniem.
Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło! Trzymając się tej dewizy postanowiliśmy wykorzysatć ten fakt i poprawić warunki lokalowe. Wszczęte poszukiwania i analizy dostępnych ofert, a następnie oględziny i negocjacje pozwoliły wybrać nową lokalizację dla naszego biura. Typ padł na budynek (dawny Mera-Ster) w Zabrzu przy ul. Roosevelta 118. Świetna lokalizacja i skomunikowanie to dodatkowe atuty.
Przeprowadzka potrwa najprawdopodobniej do końca grudnia br. i wtedy też nastąpią oficjalne zmiany rejestracyjne.

A taki jest widok z okna. Zza drzew prześwituje kopuła stadionu Górnika Zabrze.Aktualizacja z dnia 31.12.2021 - teraz stadion Górnika widoczny o wiele lepiej, nie zasłaniają go tak mocno ogołocone z liści drzewa.">

0
recenzje
-----------------------------------------
Copyright © PLINTA-SERWIS 2024
Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved.
Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.
Wróć do spisu treści