/home/platne/serwer25975/public_html/res/x5engine.php on line 608
" />

Wyważarka MT ZERO 6 LCD AWLP

Przejdź do treści

Wyważarka MT ZERO 6 LCD AWLP

PLINTA-SERWIS Przedsiębiorstwo Elektroniczne
Opublikowane według Jarosław Plinta w Realizacje · 8 Grudzień 2021
Tags: MTZERO6HAWEKAProBike
Tym wpisem chciałbym zapoczątkować nową kategorię na blogu pt. "Realizacje". Będą w niej prezentowane uruchomienia nowych urządzęń u naszych klientów. Uruchomienia takie obejmują zazwyczaj takie czynności jak montaż po transporcie i przygotowanie do pracy, instalacja i konfiguracja, pierwsze uruchomienie, szkolenie z obsługi, czasem również dostawa. W trakcie takiego uruchomienia są generowane lub wystawiane i przekazywane klientowi dokumenty dostawy: protokół przekazania, akceptacje i informacje RODO, karta gwarancyjna wraz z jej warunkami, protokół szkolenia, protokół montażu i pierwszego uruchomienia, certyfikaty i instrukcje obsługi i konserwacji.
Tutaj: wyważarka klasy premium Beissbarth MT ZERO 6 LCD AWLP z pneumatycznym zaciskiem i wskaźnikami laserowymi oraz dodatkowo przystawka do motocykli HAWEKA ProBike II seria 805 w kompletacji STANDARD z zaciskiem QuickFix.
Klient:

">

0
recenzje
-----------------------------------------
Copyright © PLINTA-SERWIS 2024
Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved.
Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.
Wróć do spisu treści